Sarah Brightman

Stránky věnované zpěvačce s nejkrásnějším hlasem Sarah Brightman.

Nově přidáno

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách, o Sarah a o všem, co by jste zde rádi našli. Uvítám Vaše náměty, připomínky ...

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4207":
johnnylower
JE TO TADY SUPER! Každý den tady chodím a čtu, co píšete.. Sarah poslouchám ani ne rok, takže jsem 'nováček' ale díky vám se tady dozvím hodně věcí. DÍKY! :-) a taky díky Blind.Fly, protože je pravda, že to tady ožívá s tvou přítomností. K tomu traileru - Mě se to líbí. Sarah je tam sice trochu vyhublá, takže vypadá starší + ten make-up, ale stále je to Sarah, a jsem rád, že alespoň ten film, když ne album. Jak jste porovnávali Symphony a La Luna... Musím říct, že já si strašně rád poslechnu obě alba, poněvadž je na Symphony má oblíbená píseň Fleurs Du Mal. Taky bych řekl, že třeba EDEN je lepší než La Luna. Opravdu si rád poslechnu vše od Sarah. Já většinou ty originály také znám, ale vůbec mi nevadí, když je přezpívá a má je ve své verzi. Naopak si myslím, že tomu dává šmrnc. Je to originální... a ještě jednou díky za informace :-) BTW: Bylo by fajn, kdyby se Blind.Fly podílela na těchto stránkách, více by to tady ožilo - tím samozřejmě nechci nikoho urazit. ;-)
blind.mag
Jinak zpráva pro adminku, pro Malinu: Bylo by možné se nějak podílet na těchto stránkách? :)
blind.mag
Jak je možné, že je 11:12 a tvůj poslední příspěvek je z 11:57? :O :D
8Sin
To samozřejmě vím, mám nachozené všechny edice od Sarah. Beru jen ty speciální :D Jinak s tou písní nevím nevím - její vystoupení v Číně se mi nelíbílo. Čekal jsem pecku a byla to nuda! Na ten film jsem zvědavej, ikdyž jsem tuhle říkal, že její makeup nebyl tam moc povedený vypadá tam moc staře ... doufám, že v domě je nahrávací studio :D
blind.mag
Jo ták :) Já nedávno naháněla singly, takže teď mám snad všechny písničky :D Je pravda, že ta písnička You and me mě taky zas tolik nenadchla. Nebylo to tím, že by jí zpívala špatně. Prostě mě celkově moc nezaujala - Amigos para siempre byla rozhodně lepší :)

Mně se zdá, že ve filmu moc pohubla v obličeji, což jí dost na kráse ubralo. Vždycky to tak bylo, že čím hubenější, tim starší vypadali... :D

No, rozhodně by se tam vejít mohlo, dům má 4 kilometry čtvereční :D
blind.mag
A mám pro vás nové drby... (líbí se mi, jak to tady s mou přítomností ožívá :D) Zvěstuje se, že přemýšlejí o tom, aby Sarah nazpívala písničku k Londýnským olympijským hrám v roce 2012... A soundtrack z filmu Cosi/Sizzle/First night bude k mání prý již 5. září letošního roku. Ptám se tedy, kdy se dočkáme filmu. Taky si koupila dům v Beverly Hills za 2,85 milionu dolarů.
blind.mag
8Sin: Diva je rozhodně fajn, takovej mix :) A pokud chceš jít do CD Classics, sežeň si verzi z roku 2001, to "neevropské vydání" . Evropské vydání z roku 2006 (Classics - the best of Sarah Brightman) ti tolik těch klasických písniček neposkytne ;)
8Sin
Uvidíme. Teď si chci koupit Diva a kolekci nejlepších klasických písní co nazpívala, tak se vracím taky spíše k počátkům.
blind.mag
8Sin: Aha, to pak asi docela chápu. Já mám na tohle štěstí. A taky jsem moc zaslepený fanatik :D

lucky: Vypadá to vtipně :D Nejvíc se mi tam snad líbilo: "I'm not gay... I just... like kissing men."

Koncert La luna byl úžasný *.* A jak říkám, jsem fanatik, miluju to všechno, ehm... Starší písničky... To myslíš ještě English girls, Do do do Brown eyes a tak... Ty SKUTEČNĚ starý? :)
lucky
Blind fly: Ten trailer jsem taky vidělá a myslím, že to bude skvělý :)! Když už jste u té diskuze tak já La luna zbožňuju, a co se týká DVD, tak je pro mě La luna nejvíc srdeční záležitostí.Symphony mi také moc nemusím ,přesto ho mám doma a občas si ho poslechnu. Tak trochu mi přijde, že poslední dobou šli CD Sarah z kopce, ale nemá cenu to řešit. Třeba nás teď překvapí. Vydala toho tolik, že si každý najde něco.. Já se raději vracím k těm starším písním

1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
20  
30  
..  
39  

 
// Sarah Brightman // Love Changes Everything // Sarah Brightman //