Sarah Brightman

Stránky věnované zpěvačce s nejkrásnějším hlasem Sarah Brightman.

Nově přidáno

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách, o Sarah a o všem, co by jste zde rádi našli. Uvítám Vaše náměty, připomínky ...

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4632":
8Sin
Ano ano je nějak ticho. Trošku mě to zklamalo. Místo toho aby se věnovala fanouškům, tak si na podzim odjela na mini japonské turné a ted si myslím, že bude dlouho pauza. Ovšem může překvapit a vydat album, ale myslím čím dál tím více že ne. Já se zatím obracím na její kolegyně. V dnešní době už není jediná co má nádherný hlas.Chtělo by to nějaký singl, který by byl na světovém žebřičku. To už dlouho nebylo. Tak šup do studia!!!
roky55
Ähojky lidičky máte něco nového o Sarah .Já zkoumám listuju a stále nic,jako by se po ní zem slehla.No uvidíme v tom letošním roce ,zda se ledy nepohnousmiley
____________________________
Aleš
8Sin
Podle mého názoru je to akorát tzv. ticho po pěšině. Brzo bude vesmírná bouřka. Tedy doufám ... zatím setrvávám v klidu. Věřím, že brzo něco přijde ... mezi tím poslouchám hudbu v jiných vodách.
lucky
to jsme na tom stejně lidi :(
Malina
Tak nevím, nic nového o Sarah jsem nikde nenašla. smiley
roky55
Zdravým fanošky naší Sarah.Nevíte něco o novém albu co Sarah připravuje dočetl jsem se ,že by to mělo být na téma vesmír těším se hodně.Ale jinak o Sarah ,jhako by se slehla zem.
____________________________
Aleš
Johnny Lower
Re: 8Sin díky.., jo, už to mám.. :-) a jako správný fanoušek si to taky koupím, ale dříve jsem si to chtěl stáhnout... =o) Sarah poslouchám asi jen 3 měsíce... :( takže se ted' ještě pořád orientuju co a jak.. :D a pak se pustím do nákupu Cédéček a DVD :) a dík =o)
8Sin
Re: Johny

Jako správný fanoušek by sis měl DVD koupit, ne? Jen tě zlobím. Tohoto DVD je plnej web - fakt na googlu najdeš, je tam toho spousta!
Johnny Lower
Ahoj všichni :) chtěl jsem se zeptat... můžu někde stáhnout nebo sehnat Harem, The Desert Fantasy? chtěl bych se podívat na celou verzi... na youtube jsou jen utržky nebo to co se vysílalo na čt2 (ale to není celé) :) tak jestli víte byl bych moooc vděčný... :D smileysmiley děkuju ;-)
lucky
Nádhera, po dlouhé době zase něco :)

1  
..  
8  
9  
10  
11  
12  
..  
20  
30  
..  
39  

 
// Sarah Brightman // Love Changes Everything // Sarah Brightman //