Sarah Brightman

Stránky věnované zpěvačce s nejkrásnějším hlasem Sarah Brightman.

Nově přidáno

Novinky

ANGEL

sarah-brightman-ange

Pro všechny nedočkavce :) přináším foto a ukázku z nového cd Sarah :) .

Ukázka!!!

Najdete nás na Facebooku! 

"Skupina Sting měla minulý měsíc záchvat sebevědomí a odmítla příležitost hrát na festivalu pro Kazašského prezidenta Nursultana Nazarbayeva. Chudák Nazarbayev se musel spokojit s britskou zpěvačkou Sarah Brightman a francouzskou Larou Fabian."
Sarah nedávno skončila její smlouva s nahrávací společností EMI a vzhledem k tomu, že si založila společnost jménem Instinct films, tak kolují zvěsti, že mikrofon odložila nadobro. Na druhou stranu ale řekla, že její album bude ve futuristickém duchu a že pro další nahrávání by určitě zvolila společnost EMI, takže já věřím, že se něco děje za zavřenými dveřmi a podepisuje se nová smlouvá.
Její film Cosi (nebo také Sizzle a First night) byl prozatím promítán dvakrát - 2. května na festivalu filmu ve městě Glasgow a 21. května v Londýně. 5. září by měl být v předprodeji soundtrack k filmu, fanoušci, co byli na promítání filmu v Londýně tvrdí, že na začátku filmu dokonce zpívala, i když hraje dirigentku, tak uvidíme, jestli  bude její píseň i v soundtracku. Film by se měl do kin dostat v září.
Sopranistka Sarah Brightman koupila dům v areálu Beverly Hillské pošty za 2,85 milionu dolarů. Jedná se o třípatrový dům postavený v roce 2009, tak, aby se lidé mohli bavit jak vevnitř, tak venku. Z jídelny a obýváku vede francouzské okno na terasu. Dům, který má téměř 4000 m2, má dokonce i parní lázeň, bar na střeše a bazén. Má tři ložnice a 4 velké a jednu malou koupelnu. Tak jen doufejme, že se jí tam vejde i nahrávací studio :)
Zdravím všechny, přidala jsem singly z let 1978 - 1990, videa z DVD Harem: A desert fantasy a všechny oficiální fotografie (co já vím) k albu Eden :)

Blind.Fly
Zdravím všechny fanoušky Sarah :). Našla jsem video a fotky Sarah z jarního festivalu HunanTV z 26. ledna v Číně.
Zde video, ve Fotky/Koncerty, akce, ceny - foto! Malina :)

Nazdárek, tak jsem doplnila zase nějaké texty, přidala jsem videoklip (kdo neviděl, dost fujtajbl) a vložila obrázek a popisek nového alba.
Čauky Malina. :)

Ahoj, všechny Vás zdravím. Po dlouhé době jsem přidala něco na stránky a to několik překladů písniček. Doufám, že Vás tím všechny potěším. Malina.
 
// Sarah Brightman // Love Changes Everything // Sarah Brightman //